Mitsubishi L200 kastikatted

Kõrge L200 kastifurgoon „Road Ranger“ – kinniste küljeklaasidega, kerevärvi

Aerodünaamiline elegantse disainiga premium klassi kastikate Saksa tootjalt „Road Ranger“. See on kõrge kvaliteediga kastikate, millel on kesklukustuse ühenduvus, tagaklaasi soojendus ja sisseehitatud valgustus. Lisavarustusena on võimalik paigaldada ka katusereelingud. Kastikate on lukustatav ja ilmastikukindel ning seetõttu saab veokasti kasutada tavalise mahuka pagasiruumina.

Madal plastikust kerevärvi lukustatav L200 kastikate + poleeritud roostevabast terasest kastikaared

See sportliku disainiga kerevärvi kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. Poleeritud roostevabast terasest kastikaared on nii sportlikuks disainielemendiks, kui ka praktiliseks lisatulede kanduriks. Kogu kate avaneb üles ning toetub gaasiamortisaatoritele, on lukustatav, ilmastikukindel ja sisseehitatud valgustiga.

Madal alumiiniumist kokkurullitav ja lukustatav “Roll n Lock” kastikate

Vastupidav ja töökindel, kokkurullitav ja lukustatav mattmust alumiiniumist kvaliteetne kastikate USA-st, mida on lihtne avada ja sulgeda. Rulood on võimalik lukustada erinevates asendites, kui on vajalik veokast osaliselt avatuks jätta. Suuremate esemete vedamisel ei ole vaja kastikatet eemaldada, kuna kate on kokku rullituna alati kaasas.

Madal plastikust kerevärvi lukustatav kastikate

See kvaliteetne kerevärvi ja ilusa disainiga kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. Kogu kate avaneb üles ning toetub gaasiamortisaatoritele. Kate on lukustatav, ilmastikukindel ja sisseehitatud valgustiga ning seetõttu saab veokasti kasutada tavalise pagasiruumina.

Pehme kokkurullitav „RollUp“ pagasikate

Kvaliteetne, lihtne ja soodne RollUp kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. See kaitseb kasti ilmastikuolude eest ning kastikatet on lihtne eemaldada, kui veokasti on vaja kasutada suuremate esemete veoks.

Tule proovisõidule

Küsi pakkumist

Broneeri teenindus

  • Valige sõiduk

   Mudel

   Pakett

   Teie andmed

   Nimi

   Ettevõte

   E-post

   Telefon

   Võtame ühendust

   • Valige sõiduk

    Mudel

    Pakett

    Teie andmed

    Nimi

    Ettevõte

    E-post

    Telefon

    Valige lisavarustus

    • Sõiduki andmed

     Sõiduki registrimärk

     VIN-kood

     AGR-i klientidel ei ole nõutud

     Soovitud tööd

     Hooldusintervall

     Teie andmed


     Soovitav hoolduse kuupäev

     Nimi

     E-post

     Tеlefon

     Soovin rendiautot

    Tagasi üles
    Menüü