Mitsubishi L200 kastikatted

Kõrge L200 kastifurgoon „Road Ranger“ – kinniste küljeklaasidega, kerevärvi

Aerodünaamiline elegantse disainiga premium klassi kastikate Saksa tootjalt „Road Ranger“. See on kõrge kvaliteediga kastikate, millel on kesklukustuse ühenduvus, tagaklaasi soojendus ja sisseehitatud valgustus. Lisavarustusena on võimalik paigaldada ka katusereelingud. Kastikate on lukustatav ja ilmastikukindel ning seetõttu saab veokasti kasutada tavalise mahuka pagasiruumina.

Madal plastikust kerevärvi lukustatav L200 kastikate + poleeritud roostevabast terasest kastikaared

See sportliku disainiga kerevärvi kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. Poleeritud roostevabast terasest kastikaared on nii sportlikuks disainielemendiks, kui ka praktiliseks lisatulede kanduriks. Kogu kate avaneb üles ning toetub gaasiamortisaatoritele, on lukustatav, ilmastikukindel ja sisseehitatud valgustiga.

Madal alumiiniumist kokkurullitav ja lukustatav “Roll n Lock” kastikate

Vastupidav ja töökindel, kokkurullitav ja lukustatav mattmust alumiiniumist kvaliteetne kastikate USA-st, mida on lihtne avada ja sulgeda. Rulood on võimalik lukustada erinevates asendites, kui on vajalik veokast osaliselt avatuks jätta. Suuremate esemete vedamisel ei ole vaja kastikatet eemaldada, kuna kate on kokku rullituna alati kaasas.

Madal plastikust kerevärvi lukustatav kastikate

See kvaliteetne kerevärvi ja ilusa disainiga kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. Kogu kate avaneb üles ning toetub gaasiamortisaatoritele. Kate on lukustatav, ilmastikukindel ja sisseehitatud valgustiga ning seetõttu saab veokasti kasutada tavalise pagasiruumina.

Pehme kokkurullitav „RollUp“ pagasikate

Kvaliteetne, lihtne ja soodne RollUp kastikate on Mitsubishi kvaliteetne originaallisavarustus. See kaitseb kasti ilmastikuolude eest ning kastikatet on lihtne eemaldada, kui veokasti on vaja kasutada suuremate esemete veoks.

Tagasi üles
Menüü