Kristiina Männik-Kivi hindas Outlanderi sobivust pere- ja tööautona

Mitsubishi Outlander tähistab sel aastal juba 16. sünnipäeva. Outlander on tuntud suure mahutavusega funktsionaalse linnamaasturina 2017. mudeliaasta Outlander on senisest veelgi võimekam, elegantselt stiilne ning oma klassi täiuslikema nelikveoga ökonoomne crossover. Mida arvab sellisest autost noor kaasaegne Eesti pereema, kelle igapäevatöö hoiab teda pidevalt sõidus ja viib nii linna, metsa kui maale? Palusime uut Outlanderit testida tuntud pulma-, pere- ja lastefotograafil Kristiina Männik-Kivil.

Esmatähtis on perekonna turvalisus ja heaolu

Kristiina oli pakkumise üle väga rõõmus ja tõdes, et Jaapani autod meeldivad talle muidu väga, kuid Mitsubishit polegi ta veel proovida saanud. „Kõige esimene auto oli mul BMW. Tänaseks on mul neli last ja esimesel kohal on pere heaolu, sellest lähtun ka auto valikul. Hetkel sõidan Honda CRV-ga ja üksi või ainult lastega kusagil käies ajab asja ära, aga päris kogu pere kahjuks korraga peale ei mahu. Outlander on selgelt ikka pereauto – väga turvaline ja ruumikas. Samas välimuse järgi petab ära, auto ei ole eriti pikk ja ei ütleks, et sees on 7 kohta. Musta värvi mudel on kohe eriti ilus ja tundub väga kompaktne, aga tegelikult on sees tõesti palju ruumi. Mahutab ilusti terve pere ära: mehe, 4 last ja isegi hoidja kui vaja. Lisaks saab peale võtta ka kotid ja nt suusad või minu fotovarustuse.

„Outlander on selgelt ikka pereauto – väga turvaline ja ruumikas.”

Tööauto peab olema vastupidav ja usaldusväärne

Peale perekonna on mulle väga oluline ka minu töö. Fotograafina on vaja pidevalt sõidus olla ja tuleb tunnistada, et päris tihti jõuan välja sellistesse kohtadesse, kuhu muidu ei satuks. Ja kui kord on sinna saadud, siis tuleb sealt pärast ära ka saada, mistõttu on oluline teada, et sõiduvahend mind alt ei vea ja kuhugi metsa vahele või põllu peale ei jäta. Proovisin järgi, Outlander ei jätnud. Igal pool vedas välja, isegi poolkülmunud-poolvedelal karjamaal! Praegune auto on mul kasutuses ka muus mõttes abivahendina, näiteks ronin sinna katusele, et saaks hea nurga ja teen sealt palju grupipilte. Outlanderiga ei hakanud igaks juhuks proovima, aga usun, et peab vastu küll.

Ühtaegu ilus ja praktiline

Veel meeldis, et Outlander on sõites mõnusalt vaikne ja kerge rooliga. Väga hästi püsis ka libedal teel. Kuna ma kannan pidevalt palju kraami kaasas, siis võtmevabadus on samuti suur eelis. Võrreldes minu praeguse autoga on Outlander ka ökonoomsem, kuigi on väga võimas ja mahutab rohkem. Tõesti väga hea variant nii pereautoks kui ka töövahendina, ühtaegu ilus ja praktiline.“

Kristiina Männik-Kivi töödega saad lähemalt tutvuda fotopisik kodulehel.

Tagasi üles
Menüü